Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası Sona Erdi!

Keşan Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası sona erdi.

22.05.2017 Cumartesi günü sabah saat 9:00’da kayıt kontrol ile başlayan “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası” akşam 16:00’de yapılan ödül töreni ile sona erdi. Yapılan turnuvaya Genel kategoriden 9, Yıldızlardan 12, Küçüklerden 26 ve Miniklerden 46 olmak üzere toplam 93 kişi katıldı.

Turnuvada Başhakem Derya ÖZKAN, Rıdvan BİLGİN, Mustafa ÇAKIR ve Mustafa ALCAN görev aldı.

Turnuva öncesinde yapılan teknik toplantıda konuşan Başhakem Derya ÖZKAN yıl boyunca Keşan’da satranç alanında yaşanan gelişmelerden bahsederek veli ve sporculara teşekkür etti.

Açılış töreni öncesinde turnuva salonuna gelen Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Cengizhan AKTAN yaptığı açılış hamlesi ile turnuvayı başlattı.

Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı turnuvada “genel”, “yıldızlar”, “küçükler”, “minikler” olmak üzere toplam 4 kategoride para ödülü, “genel”, “yıldız kızlar”, “yıldız erkekler”, “küçük erkekler”, “küçük kızlar”, “minik erkekler”, “minik kızlar” olmak üzere toplam 7 kategoride madalya verildi.

Yapılan turnuva sonucunda oluşan final sıralamasına göre ödül almaya hak kazanan öğrenciler aşağıdaki gibidir:

MİNİK ERKEKLER MADALYA ÖDÜLÜ
1 EMİRHAN ÇALEN MİNİK ERKEKLER BİRİNCİSİ
2 EFE İLKUTLU MİNİK ERKEKLER İKİNCİSİ
3 TAHA DUVARCI MİNİK ERKEKLER ÜÇÜNCÜSÜ
4 MUSTAFA ENES BOYALIK MİNİK ERKEKLER DÖRDÜNCÜSÜ
5 ÖMER KIVANÇ ÖZMEN MİNİK ERKEKLER BEŞİNCİSİ

 

MİNİK KIZLAR MADALYA ÖDÜLÜ
1 EZEL SENEM BİLİCİ MİNİK KIZLAR BİRİNCİSİ
2 BETÜL ÖNCÜL MİNİK KIZLAR İKİNCİSİ
3 SUEDA AYHAN MİNİK KIZLAR ÜÇÜNCÜSÜ
4 SİMLA NUR GÜNEY MİNİK KIZLAR DÖRDÜNCÜSÜ
5 IRMAK EYLÜL KORUCU MİNİK KIZLAR BEŞİNCİSİ

 

MİNİKLER PARA ÖDÜLÜ
1 EMİRHAN ÇALEN
2 EZEL SENEM BİLİCİ
3 EFE İLKUTLU
4 TAHA DUVARCI
5 MUSTAFA ENES BOYALIK

 

KÜÇÜK ERKEKLER MADALYA ÖDÜLÜ
1 FURKAN SEL KÜÇÜK ERKEKLER BİRİNCİSİ
2 GÖRKEM ALTUÇ KÜÇÜK ERKEKLER İKİNCİSİ
3 ÖMER ARDA YILDIRIM KÜÇÜK ERKEKLER ÜÇÜNCÜSÜ
4 TUNAHAN GEDİK KÜÇÜK ERKEKLER DÖRDÜNCÜSÜ
5 AHMET GÖRMEZ KÜÇÜK ERKEKLER BEŞİNCİSİ

 

KÜÇÜK KIZLAR MADALYA ÖDÜLÜ
1 RUMEYSA ÖZDEMİR KÜÇÜK KIZLAR BİRİNCİSİ
2 YAĞMUR BOZKURT KÜÇÜK KIZLAR İKİNCİSİ
3 MİNEL BOZKURT KÜÇÜK KIZLAR ÜÇÜNCÜSÜ
4 İLSU YÜKSEL KÜÇÜK KIZLAR DÖRDÜNCÜSÜ
5 GAMZE GÜRSEL KÜÇÜK KIZLAR BEŞİNCİSİ

 

KÜÇÜKLER PARA ÖDÜLÜ
1 FURKAN SEL
2 GÖRKEM ALTUÇ
3 ÖMER ARDA YILDIRIM
4 RUMEYSA ÖZDEMİR
5 YAĞMUR BOZKURT

 

YILDIZ ERKEKLER MADALYA
1 HASANCAN YILDIRIM YIDIZ ERKEKLER 1.Sİ
2 MUHAMMED DİYAR MÜJDECİ YILDIZ ERKEKLER 2.Sİ
3 ALİ EMRE SAYAN YILDIZ ERKEKLER 3.SÜ
4 MİRZA TUNCA YILDIZ ERKEKLER 4.SÜ
5 ATABERK IŞIK YILDIZ ERKEKLER 5.Sİ

 

 

 

 

YILDIZ KIZLAR MADALYA
1 CEMİLE ŞEYMA YAZICI YILDIZ KIZLAR 1.Sİ
2 AZRA AYGIN YILDIZ KIZLAR 2.Sİ
3 ECE ELEGEÇMEZ YILDIZ KIZLAR 3.SÜ

 

YILDIZLAR PARA ÖDÜLÜ
1 HASANCAN YILDIRIM
2 MUHAMMED DİYAR MÜJDECİ
3 ALİ EMRE SAYAN
4 MİRZA TUNCA
5 CEMİYE ŞEYMA YAZICI

 

GENEL MADALYA ÖDÜLÜ
1 DAVİT BENIDZE
2 KONSTANTINE SHANAVA
3 DAVIT MAGALASHVILI
4 DAVIT LOMSADZE
5 SEVGI SEREZLI
6 HÜSEYİN ÇAKIR
7 HAMİT DEMİR

 

GENEL PARA ÖDÜLÜ
1 DAVİT BENIDZE
2 KONSTANTINE SHANAVA
3 DAVIT MAGALASHVILI
4 DAVIT LOMSADZE
5 SEVGI SEREZLI

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir