Enez’de Turnuvaya Var Mısınız?

banner1

Herkese merhaba.

Yeni bir turnuva haberi ile karşınızdayız. Bu sefer yer bize biraz uzak: ENEZ

Biliyoruz ki satranç severler için mesafenin bir önemi yok. Yer Enez de olsa mutlaka bizi yalnız bırakmayacaklar ve turnuvaya katılacaklardır.

Enez ve Satranç

Enez, son iki yıldır satranç alanında yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Öncesinde satranç alanında bir çalışma var mıydı bilmiyorum ama geçtiğimiz sene  Abdullah TABAN ile başlayan satranç çalışmaları bu sene Barış KASIMOĞLU’nun da katkıları ile giderek artmış durumda. Edirne’de yapılan il birinciliği maçlarına katılarak büyük başarılar kazandılar. Başka başarılara da imza atacaklarına inançları tam.

Enez’de Satranç Turnuvası

 Geçtiğimiz sene bir ilki gerçekleştirerek Enez’de küçük çaplı bir satranç turnuvası yapmıştık. Bu sene ise küçüklere yönelik ilk açık turnuvayı yapmaya hazırlanıyoruz. Barış KASIMOĞLU ve Abdullah TABAN’ın çabaları, Enez Kaymakamlığı’nın desteği ile turnuva için neredeyse tüm engeller aşıldı. Biz de Keşan Satranç ve Zeka Oyunları Eğitim Merkezi Derneği olarak hem hakem anlamında hem de sporcu anlamında turnuvayı destekleyeceğiz.

Enez Kaymakamlığı Satranç Turnuvası

Turnuva tarihi olarak 28 Aralık 2014 Pazar günü belirlendi. Kazananlara madalya, satranç takımı, kitap gibi hediyelerin verileceği turnuvada ayrıca her katılımcıya katılım belgesi verilecek.

Turnuva ile ilgili ayrıntılar yakın zamanda sitemizde yayınlanacak.

Bizi izlemeye devam edin. Pişman olmayacaksınız 😛

Daha hızlı haber alabilmek için lütfen bizi facebooktan takip edin.

Facebook Sayfamız

Facebook Grubumuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir