Nevzat Kahraman İlkokulu Keşan’ın Kurtuluşu Satranç Turnuvası Sona Erdi!

Nevzat Kahraman İlkokulu Keşan’ın Kurtuluşu Satranç Turnuvası için 3 farklı kategoride 91 kişi başvuru yaptı. 19 Kasım Cumartesi saat 09.00 – 09.30 saatleri arasında yapılan kayıt kontrol sonrasında 77 sporcu kesin kayıt yaptırarak yarışmaya katıldı.

Katılım kategorilere göre şu şekilde oldu:

Minikler: 35

Küçükler: 30

Yıldızlar: 12

Saat 10.00’da başlayan turlar gün boyunca sürdü ve çekişmeli maçlara sahne oldu. Minik sporcuların 6, küçük ve yıldız sporcularının 5 tur oynadığı turnuvanın sonucunda minikler, küçükler ve yıldızlarda kız ve erkek ilk 5 sporcuya madalya; tüm kategorilerde ilk üç sporcuya ayrıca plaket, satranç takımı ve kitap ödülü verildi.

Turnuva sonucunda dereceye giren sporcular aşağıdaki gibi olmuştur:

 

MADALYALAR

MİNİK KIZLAR
SIRA ADI SOYADI ÖDÜLÜ
1 Betül ÖNCÜL MİNİK KIZLAR 1.Sİ
2 Ezel Senem BİLİCİ MİNİK KIZLAR 2.Sİ
3 Sueda AYHAN MİNİK KIZLAR 3.SÜ
4 Simla Nur GÜNEY MİNİK KIZLAR 4.SÜ
5 Irmak Eylül KORUCU MİNİK KIZLAR 5.Sİ

 

MİNİK ERKEKLER
SIRA ADI SOYADI ÖDÜLÜ
1 Emirhan ÇALEN MİNİK ERKEKLER 1.Sİ
2 Taha DUVARCI MİNİK ERKEKLER 2.Sİ
3 Şerif Hamza YAY MİNİK ERKEKLER 3.SÜ
4 Umut ARICI MİNİK ERKEKLER 4.SÜ
5 Deniz AYDOĞDU MİNİK ERKEKLER 5.Sİ

 

 

KÜÇÜK KIZLAR
SIRA ADI SOYADI ÖDÜLÜ
1 Rumeysa ÖZDEMİR KÜÇÜK KIZLAR 1.Sİ
2 Alin Eylül ÖZGÜCÜ KÜÇÜK KIZLAR 2.Sİ
3 Yağmur BOZKURT KÜÇÜK KIZLAR 3.SÜ
4 Minel BOZKURT KÜÇÜK KIZLAR 4.SÜ
5 İlsu YÜKSEL KÜÇÜK KIZLAR 5.SÜ

 

KÜÇÜK ERKEKLER
SIRA ADI SOYADI ÖDÜLÜ
1 Ömer Arda YILDIRIM KÜÇÜK ERKEKLER 1.Sİ
2 Furkan SEL KÜÇÜK ERKEKLER 2.Sİ
3 Görkem ALTUÇ KÜÇÜK ERKEKLER 3.SÜ
4 Harun Raşit ARAS KÜÇÜK ERKEKLER 4.SÜ
5 İsmail Tunahan GEDİK KÜÇÜK ERKEKLER 5.SÜ

 

YILDIZ KIZLAR
SIRA ADI SOYADI ÖDÜLÜ
1 Elif ELİBOL YILDIZ KIZLAR 1.Sİ
2 Beyza Nur BULUT YILDIZ KIZLAR 2.Sİ
3 Sude KAHRAMAN YILDIZ KIZLAR 3.SÜ
4 Buse GÜRSEL YILDIZ KIZLAR 4.SÜ
5 Elif PİLGİR YILDIZ KIZLAR 5.Sİ

 

YILDIZ ERKEKLER
SIRA ADI SOYADI ÖDÜLÜ
1 Harun ALKAN YILDIZ ERKEKLER 1.Sİ
2 Ali Emre SAYAN YILDIZ ERKEKLER 2.Sİ
3 Ege Berk ARDA YILDIZ ERKEKLER 3.SÜ
4 Hasan Can YILDIRIM YILDIZ ERKEKLER 4.SÜ
5 Muhammed Diyar MÜJDECİ YILDIZ ERKEKLER 5.Sİ

 

 

SIRALAMA ÖDÜLLERİ

MİNİKLER
SIRA ADI SOYADI ÖDÜLÜ
1 Emirhan ÇALEN 1. lik Plaketi
2 Taha DUVARCI Satranç Takımı
3 Betül ÖNCÜL Kitap

 

KÜÇÜKLER
SIRA ADI SOYADI ÖDÜLÜ
1 Ömer Arda YILDIRIM 1. lik Plaketi
2 Furkan SEL Satranç Takımı
3 Görkem ALTUÇ Kitap

 

YILDIZLAR
SIRA ADI SOYADI ÖDÜLÜ
1 Harun ALKAN 1. lik Plaketi
2 Ali Emre SAYAN Satranç Takımı
3 Ege Berk ARDA Kitap

  

Turnuvada görev alan hakemler

  • Derya ÖZKAN – Başhakem
  • Rıdvan BİLGİN
  • Mustafa ÇAKIR
  • Mustafa ALCAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir