İletişim

100_69492010 Yılında Tekirdağ’ın Malkara ilçesine atandıktan sonra aktif olarak satrançla uğraşan Derya ÖZKAN 2. Kademe Satranç Antrenörü olup aynı zamanda Ulusal Hakemidir. Malkara’da okulda verdiği egzersiz eğitimleri sonucunda öğrencileriyle birçok birincilik elde etti. Tekirdağ’da yapılan 10’dan fazla turnuvada görev alan Derya ÖZKAN, Keşan’a geldiği 2013 yılından itibaren Keşan’daki turnuva organizasyonlarını yapmakta olup başhakemlik görevinde bulunuyor. Aktif olarak hakemlik görevine devam eden Derya ÖZKAN, ulusal ve uluslararası çapta birçok turnuvada görev almaya devam ediyor.

Derya ÖZKAN, aynı zamanda Zeka Oyunları Formatörü olup bugüne kadar 10dan fazla öğretmen eğitimine, eğitmen olarak katılmış ve 200’den fazla öğretmenin zeka oyunları konusunda bilgi sahibi olmasını sağlamıştır.

Ağustos 2014’te kurduğu Keşan Satranç ve Zeka Oyunları Eğitim Merkezi Derneği‘nde satranç, zeka oyunlar ve robotik alanında çeşitli çalışmalar yapmaktadır.

Şu an Edirne’nin Keşan İlçesi’nin Çamlıca Köyünde bulunan Çamlıca Ortaokulu’nda Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak görev yapmakta olup Keşan’da satranç, zeka oyunları ve robotiği geliştirmek için çeşitli projelere imza atmaktadır.

 

İletişim:

Danışmak ya da bilgi almak için lütfen iletişim kurunuz:

Derya ÖZKAN

e mail: ozkanderya22@gmail.com

Tel: 0506 535 4834